انجمن اسلامی الشتر
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان ،حامد علامتی، دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اظهار داشت: یکی از برنامه‌های طرح کندوی کتاب اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «دختر شینا » نوشته  بهناز ضرابی‌زاده است که ویژه دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوم اجرا می‌شود.
وی گفت: این مسابقه  با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در سراسر کشور اجرا می‌شود که به منظور ترغیب مخاطبان و ایجاد انگیزه برای مطالعه آن، بین دانش‌آموزان سراسر کشور برگزار می‌شود .
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: مرحله مدرسه ای این طرح در دوبخش دختران وپسران با ارسال کتاب و لوح فشرده "دختر شینا"  به مدارس سراسر کشور آغاز شده است .
علامتی خاطرنشان کرد : کتاب «دختر شینا» از معدود کتاب‌های خاطرات است که زندگی پرفراز و نشیب یک دختر جوان روستایی را در برابر چشمان ما به نمایش می‌گذارد، دختری که آن‌قدر می‌ایستد و می‌افتد و دوباره برمی‌خیزد تا جنگ را تحقیرکند.
وی ادامه داد: کتاب " دختر شینا " توسط انجمن اسلامی در مدارس سراسر کشور معرفی می شود ودانش آموزان می توانندپس از مطالعه این کتاب با مراجعه به سایت کتاب و زندگی  به آدرس www.ketabzendegi.ir  در مسابقه کتاب خوانی شرکت نموده وعلاوه بر بهره مندی ازاین کتاب ارزشمند از جوایز نفیس این مسابقات نیز بهره مند گردند.
وی در خصوص قیمت این کتاب گفت: قیمت  کتاب «دختر شینا»  7500تومان میباشد که به انجمنهای اسلامی دانش آموزان  با تخفیف 25 درصد ارائه می گردد.
لازم به ذکر است، کتاب دختر شینا یکی از کتاب های پر فروش حوزه دفاع مقدس است که مربوط به خاطرات همسر یکی از سرداران شهید استان همدان است.
 

 

طبقه بندی: خبری،  اجتماعی،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه پانزدهم آذر 1394 توسط 97K
طراح قالب : { :ansa group 2009-2015 ::انجمن اسلامی الشتر}