انجمن اسلامی الشتر
 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از لرسو؛ هتک حرمت پیامبر اعظم(ص)، باعث خشم و انزجار مسلمانان سراسر دنیا از این عمل ننگین گردید. مردم شهرستان سلسله همراه با سراسر کشور در راهپیمایی گسترده ای، این حرکت استکبار را محکوم و از عوامل پیدا و پنهان آن اعلام بیزاری کردند. به میان راهپیمایان رفتیم تا با برخی از آنان در این زمینه به گفتگو بپردازیم.

راهپیمایی مردم الشتر در اعتراض به اهانت کنندگان به پیامبر اسلام()ص

*ما عاشق پیامبر اسلام هستیم

صالح احمدی، 35 ساله در گفتگو با خبرنگار لرسو با اشاره به دست های پنهان صهیونیست ها در این حرکت ضد اسلامی و ضد بشری گفت: هر جا اسلام ستیزی و اسلام هراسی وجود داشته باشد، صهیونیست ها در مدیریت آن نقش دارند.

این جوان الشتری افزود: ما به همراه مردم مؤمن و با بصیرت شهرستان الشتر به خیابانها آمده ایم تا بگوییم عاشق پیامبر اسلام(ص)، راه و سیره پاک ایشان هستیم و دهن زدن سگهای نجسی مثل استکبار نمی تواند این دریای پاک بیکران را آلوده سازد.

*این اهانت فراموش شدنی نیست

فرزاد ولیپور، 19 ساله از عمق نفرت خود از عوامل هتک حرمت پیامبر اعظم(ص) گفت و گفت: مردم مسلمان دنیا هرگز این اهانت بزرگ و عوامل آن را فراموش نخواهند کرد.

وی ادامه داد: دین اسلام، دین خوبیها و مهربانیهاست و اینگونه حرکت های ناشیانه شیطانی نمی تواند سدی در برابر نشر اسلام به سایر نقاط جهان باشد.

راهپیمایی مردم الشتر در اعتراض به اهانت کنندگان به پیامبر اسلام()ص

*اهانت به پیامبر نشانه ترس استکبار از نشر اسلام است

رسول طاهرپور، 19 ساله، ترس استکبار جهانی از بیداری اسلامی و هراس آنان از گسترش اسلام را عامل این هتک حرمت دانست و گفت: مردم دنیا بیدار شده اند و اینگونه حرکت های خبیثانه، مانع از گسترش روزافزون اسلام و حق نخواهد شد.

وی افزود: هتک حرمت پیامبر اسلام(ص) و الگوی اخلاق حسنه نشان از ترس و وحشت مستکبرین از گسترش اسلام دارد چرا که با نشر اسلام، مردم بیدار خواهند شد و منافع زورگویان و ظالمان در حق بشریت به خطر خواهد افتاد.

راهپیمایی مردم الشتر در اعتراض به اهانت کنندگان به پیامبر اسلام()ص

*پیام مقام معظم رهبری مردم را جوانان جهان را بیدار خواهد کرد

پیمان احمدی، 17 ساله با بیان اینکه تبلیغات گسترده ای در رسانه های غربی و آمریکایی علیه اسلام صورت می گیرد افزود: رسانه های غربی و آمریکایی با هیاهو و جنجال، از اسلام چهره ای خشن و غیر واقعی به تصویر کشیده اند تا مردم دنیا را از این دین نجاتبخش بترسانند.

وی ادامه داد: پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی نشان داد که آیین اسلام، راه سعادت و آرامش برای همگان است و اگر جوانان جهان با اندیشه ای آزاد و به دور از جنجالهای صورت گرفته علیه اسلام، پیرامون آن به پژوهش و تحقیق بپردازند، قطعاً عاشق این دین آسمانی و پیامبر عظم الشأن اسلام(ص) خواهند شد.

*اهانت به پیامبر اعظم مانع گسترش اسلام نخواهد شد

وحید سلیمان پور، 18 ساله با اشاره به موج اسلام هراسی در غرب و آمریکا گفت: با اهانت و توهین به پیامبر اسلام(ص) که مظهر پاکی ها و خوبی هاست نمی توان از گسترش اسلام و نفوذ این دین سعادتبخش جلوگیری کرد و این حرکت شیطانی، نفرت مردم را از استکبار افزایش خواهد داد.

وی ادامه داد: حباب های توخالی که از تبلیغات مسموم غرب و آمریکا علیه اسلام در اذهان بوجود آمده است، باید از بین برود و پیام مقام معظم رهبری در این راستا بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

راهپیمایی مردم الشتر در اعتراض به اهانت کنندگان به پیامبر اسلام()ص

*نتیجه اسلام هراسی غرب بیزاری مردم دنیا از مستکبرین است

افشین احمدی، حمایت های بی چون و چرای آمریکا از داعش را در راستای اسلام هراسی عنوان و تصریح کرد: رسانه های غربی به طور بی سابقه ای علیه اسلام بپا خاسته اند و با انتشار قتل عام های وحشیانه ای که توسط داعش و تروریستها صورت گرفته، می خواهند اینگونه اعمال را به دین اسلام نسبت دهند تا مردم جهان را از این دین بیزار کنند اما آنچه که امروز در سطح جهان به وضوح مشخص است، اظهار تنفر مردم از مستکبرین بوده که روز به روز بر آن افزوده می شود.

این جوان 18 ساله افزود: بیداری اسلامی و اعتراض های مردمی در اروپا و آمریکا نشان از زوال استکبار جهانی است.

احمدی ادامه داد: توهین به پیامبر اسلام(ص) نیز از ترس مستکبرین از گسترش روز افزون اسلام نشأت می گیرد چرا که این دین مقدس، قلبها و اذهان عمومی را علیه زورگویان و ستمگران بیدار خواهد کرد و به همین خاطر رسانه های تحت سلطه صهیونیست های جنایتکار، به اسلام هراسی دامن زده تا شاید راه گریزی در برابر موج بیداری اسلامی در جهان بیابند.

انتهای پیام/ش

برچسب ها: اقدام مردم الشتر در خصوص حمایت از پیامبر (ص)، Supporting Prophet، Aleshtar public action in support of the Prophet، Aleshtar public action in support of the Prophet Muhammad، دبیرستان علامه طباطبایی، دبیرستان علامه طباطبایی الشتر، ریس انجمن اسلامی دبیرستان علامه طباطبایی الشتر،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه هشتم بهمن 1393 توسط 97K
طراح قالب : { :ansa group 2009-2015 ::انجمن اسلامی الشتر}