تبلیغات
انجمن اسلامی الشتر - آغاز حمله زمینی رژیم اسرائیل به نوار غزه
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ساعات پایانی روز پنجشنبه، دستور حمله زمینی به نوار غزه را صادر کرد. ارتش رژیم اسرائیل در روزهای گذشته، صد‌ها بار به نوار غزه حمله کرده است، در این حملات، چندین منزل مسکونی نیز آماج قرار گرفتند، که بر اثر آن ۲۳۰ فلسطینی شهید و بیش از ۱۵۵۰ دیگر هم زخمی شدند.

به گزارش «تابناک»، دقایقی پیش از بامداد روز جمعه، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اسرائیل، دستور حمله زمینی ارتش این رژیم به غزه را صادر کرد. این در حالی است که پیشتر اعلام شده بود، کابینه امنیتی این رژیم با چنین حمله‌ای موافقت نکرده است.

نتانیاهو اقدام به حمله نظامی را برای تخریب تونل‌های تروریستی موجود در شمال غزه اعلام کرده است. وی گفت به ارتش دستور داده تا عملیات محدودی را با هدف آنچه تونل‌های قاچاق خوانده است، انجام دهد.

همچنین وی به ارتش رژیم صهیونیستی دستور داده است تا در صورت لزوم برای گسترش عملیات زمینی در غزه آماده باشد.
 
اسکای نیوز نیز گزارش داد نتانیاهو و موشعه یعلون، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دستور انجام عملیات زمینی علیه غزه را صادر کرده‌اند.

در همین زمینه و دقایقی پس از انتشار خبر این حمله، شاخه نظامی حماس اعلام کرد: منتظر حمله زمینی اسرائیلی‌ها بودیم تا به آن‌ها درس خوبی بدهیم. از سوی دیگر، ارتش اسرائیل از شهرک نشینان صهیونیست اطراف نوار غزه خواسته خود را به پناهگاه‌ها برسانند. رسانه‌های عربی همچنین از بمباران شدید بندر غزه توسط ارتش اسرائیل خبر دادند.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، حماس نیز حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه را ابلهانه خواند. وی هشدار داد، این حمله می‌تواند پیامدهای سختی داشته باشد.

همچنین به گزارش پرس تی‌وی، سخنگوی حماس هشدار داد، اسرائیل بهای سنگینی برای این حمله پرداخت خواهد کرد.

گفتنی است، در پی آغاز حمله زمینی ارتش اسرائیل علیه نوار غزه و در ساعات ابتدایی این حمله، دست کم پنج فلسطینی شهید و بیش از سی تن دیگر نیز زخمی شدند.طبقه بندی: خبری، اجتماعی، عکس،
برچسب ها: آغاز حمله زمینی رژیم اسرائیل به نوار غزه، حمله به غزه، حمله اسراییل،

تاریخ : جمعه بیست و هفتم تیر 1393 | 02:28 بعد از ظهر | نویسنده : 97K | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

ابزار امتیاز دهی