انجمن اسلامی الشتر
 
 

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، ساعد رمضانعلی مدیر روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان افزود: مسابقه "خدا با من سخن گفت" با هدف انس بیشتر دانش‌آموزان با قرآن کریم و تلاوت آیات همراه با تفکر و تدبر در ماه مبارک رمضان ویژه دانش‌آموزان انجمن اسلامی سراسر کشور برگزار می‌شود .
وی در ادامه گفت: دانش‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه می‌توانند در طول ماه مبارک رمضان همراه با تلاوت قرآن کریم، آیه‌هایی را به دلخواه از این کتاب الهی انتخاب کرده و در این‌باره شعر و یا دلنوشته‌ای که با آیه مرتبط باشد را بنویسند.
رمضانعلی اضافه کرد: دانش‌آموزان می‌توانند درطول ماه مبارک رمضان هنگام ختم قرآن آیات زیبای قرآن را جمع‌آوری کنند و مطالب و شعر و دل نوشته‌های خود را در ادامه آیه یادداشت کنند و تا تاریخ 16 مرداد آن را به اتحادیه استان خود تحویل دهند.
وی درپایان گفت: در نهایت پس از جمع‌آوری فرم‌های دانش‌آموزان، کتابچه‌ای از آیات به همراه دل‌نوشته دانش‌آموزان  چاپ خواهد شد و در اختیار شرکت کنندگان قرارخواهد گرفت.
گفتنی است مسئولان اتحادیه استان‌ها می‌توانند دل نوشته‌های دانش‌آموزان را به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان به نشانی؛ رشت
- خیابان شهید رجایی (رشتیان) - کوچه 46 - پلاک 22- کدپستی 33948- 41557 اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان ارسال کنند.
لازم به ذکر است به سه نفر از افرادی که  بهترین جملات و دلنوشته‌ها را متناسب با آیه‌ی انتخابی ارسال کنند کمک هزینه سفر مشهد مقدس اهدا خواهد شد
.

طبقه بندی: خبری،  اجتماعی،  عکس، 
برچسب ها: مهدی حسنوند،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه بیست و چهارم تیر 1393 توسط 97K
طراح قالب : { :ansa group 2009-2015 ::انجمن اسلامی الشتر}